Tel. +372 6599 240E-post: fassaadid@malmerk.ee

Rõduklaasid

Rõduklaaside kohta loe täpsemalt OÜ Malmerk Klaasium kodulehelt. Alates 1.veebruar 2013 on AS Malmerk Fassaadid rõdutoodete osakond eraldi ettevõte.

Rõduklaasid - Vaata siit!


Rõduklaasid muudavad rõdu aastaringselt kasutatavaks ning loovad rohkem kasulikku pinda. Kortermajades, kus on ruumi vähe, on iga ruutmeeter hinnas. Rõdu klaasimine on võimalus suurendada korteri ruumi rõdu arvelt. Päris eluruume klaasitud rõdust ei saa, kuid mugava hoiustamispaiga või vaba aja veetmise nurgakese saab küll. Klaasitud rõdule võib paigutada mööblit ja jätta see sinna terveks talveks. Klaasid tõstavad ka rõdu soojapidavust.

Mugav ja praktiline

Rõdu klaasimine on eriti praktiline suurte magistraalide ääres, kus on palju tänavamüra ning õhus palju prahti ja heitgaase. Rõduklaasid summutavad müra ega lase prahil rõdule lennelda. Selliselt saab luua aastaringselt sõbraliku atmosfääri, kus tegeleda hobidega, luua pisike ürdiaiake või lõõgastuda lemmikraamatut lugedes.

Klaasitud rõdu on turvaline ka lastele ja lemmikloomadele. Kuna klaasid on valmistatud karastatud või lamineeritud klaasist, on need vastupidavad löökidele ega purune katki minnes kildudeks.  

 

Tule tutvu ka tootenäidistega meie kontoris (Tallinnas Valdeku 132 või Tartus Tähe 114) igal tööpäeval kell 8.00-16.30

Lihtne hooldada

Rõduklaasid - Näide

Rõduklaaside süsteem põhineb rullikutel liikuvatel klaasidel, mis toetuvad alumiiniumprofiilile. Rõduklaaside avamisel liiguvad klaasid raamatulehtede moodi kokku, ehk esimene klaas avaneb 90 kraadi sissepoole, järgmine selle kohale jne. Selliselt on võimalik klaasid seina äärde lükata ja rõdu tervikuna avada. Selline süsteem muudab klaaside hooldamise äärmiselt kergeks. Klaaside pesemiseks ei pea üle rõdu ääre upitama, vaid seda saab teha turvaliselt.

Sobib igale rõdule

Rõduklaasid sobivad igat tüüpi hoonetele. Klaasid on esteetilise välimusega ning ilma vertikaalprofiilideta rõdusüsteem ei muuda maja fassaadi - vastupidi, klaasitud rõdu lisab kinnisvarale lisaväärtust. Valmistame rõduklaase vastavalt kliendi tellimusele.