Tel. +372 6599 210E-post: fassaadid@malmerk.ee

Klaasfassaadid


Klaas on osa modernsest arhitektuurist ning tänu mitmekülgsetele omadustele on klaasfassaadi linnapildis üha rohkem märgata. Tänapäevased tehnoloogiad on muutnud klaasi vastupidavaks ning mugavaks ehitusmaterjaliks. Klaasfassaad on ilmastikukindel, summutab müra ning selle eripäraks on suurepärane soojusreguleerivus – klaas laseb ruumi sooja, kuid tõkestab külma.

Klaasfassaad Alumiinium-klaasistÜha enam levivad ka päikesekaitse klaasist fassaadid, mis peegeldavad päikese kiirgust tagasi ega küta seejuures tuba. Lisaks on võimalik toota väga madala soojuskaoga klaasfassaade, soojapidavaid profiile, kolmekordseid klaaspakette jm, mis hoiavad elektriarved kontrolli all.

Alumiiniumprofiilidega klaasfassaad

Klaasfassaadi armastatud kaaslane on alumiiniumprofiil. Alumiinium on kerge, stabiilne ja vastupidav materjal, mis on praktiliselt hooldusvaba. Alumiiniumprofiilidel klaasfassaadid on stiilse välimusega ning värvitud profiil annab igale hoonele unikaalsuse.

Kasutame erinevaid profiilisüsteeme:

Klaasfassaadi puhul kasutatakse vastupidavat klaasi, mis on karastatud või lamineeritud. Klaasfassaadi puhastamise muudab lihtsaks isepuhastuv klaas, mis ei haagi külge mustust. Uued tehnikad lubavad klaaspaneele paigaldada ka ilma raamita, mis jätab veelgi puhtama ja modernsema ilme.

Klaasfassaadide valmistamisel kasutame kõrgekvaliteedilisi profiilisüsteeme kaubamärkidelt Schüco ja Wicona. Klaasid ja klaaspaketid tarnime Pilkingtoni, Saint-Gobaini ning Guardiani tootevalikust. Kõrge kvaliteedi eest kanname ettevõttes hoolt ka kvaliteedijuhtimissüsteemi ISO 9001:2008 kohaselt.

Meie partnerid:

SchücoOnninen
HydroWicona

Küsi personaalset pakkumist!

Helista +372 6 599 210 |  Kirjuta fassaadid@malmerk.ee