Tel. +372 6599 210E-post: fassaadid@malmerk.ee

Ettevõttest

Malmerk Fassaadid AS

on aastal 2001 asutatud ettevõte, mis kuulub Malmerk Kontserni. Malmerk Fassaadid AS eelkäijateks olid AS Malmerk Alumiinium ja AS Nokimer. Malmerk Fassaadid AS põhitegevusvaldkonnaks on klaas-alumiiniumkonstruktsioonide ja -avatäidete valmistamine ning paigaldus.

Põhitoodeteks on alumiiniumprofiilidest fassaadid, katused, uksed, aknad, siseelemendid jms. Alumiiniumplekist fassaadikassettide, alumiiniumplekktoodete, suitsueemaldusluukide, valguskuplite ja plastikplaatide müük läks 2011. aasta algusest üle ettevõttele Keraplast OÜ.
2013. aasta veebruaris on Malmerk Kontserni poolt asutatud ettevõte OÜ Malmerk Klaasium, kuhu viiakse üle senine Malmerk Fassaadide rõduosakond.

Pakume kvaliteeti

AS Malmerk Fassaadid pakub toetudes pikaajalistele kogemustele erinevatel ehitusturgudel kõrgekvaliteedilist toodangut ja teenust konkurentsivõimeliste hindadega.

Ettevõtte tegevus ei piirdu vaid siseturuga, töid tehakse veel peamiselt Soomes, Norras ja Rootsis.

Ettevõtte innovatiivsus, paindlikkus, usaldusväärsus ja eelkõige kvaliteet on meie tegevuse alusteks! Ettevõtte tegevus vastab kvaliteedijuhtimis-süsteemi standardile ISO 9001:2015.

Eesmärk

Meie töö baseerub klientide vajadustel, igat tellimust käsitletakse kui ainulaadset tervikut. Meie eesmärk on tutvustada võimalusi, pakkudes kaasaegseid ideid ja lahendusi ning neid vastavalt kliendi võimalustele ellu viia. Töötajate head oskused, rahulolev klient, säästlik suhtumine keskkonda  on meie püstitatud eesmärgi alused.