Tel. +372 6599 240E-post: fassaadid@malmerk.ee

Alumiiniumuksed

HinnapäringAlumiiniumprofiil on üks kvaliteetsemaid ja vastupidavamaid profiili materjale. Alumiiniumprofiilidest valmistatakse väga erinevaid uksi, mille peamine kasutusala on büroo- ja tootmishoonete läbikäigud. Üha enam kasutatakse alumiiniumuksi ka eramutel. Alumiinium pakub arhitektile mitmekülgseid võimalusi hoone projekteerimisel.

Vastupidavad alumiiniumuksed

Alumiiniumuste eeliseks teiste alternatiivsete profiilimaterjalide ees on:

Soojuspidavus – Alumiiniumprofiile on võimalik valmistada külmakatkestusega ja külmakatkestuseta. Külmakatkestusega alumiiniumuksed on soojustatud ja tagavad efektiivse soojuspidavuse meie kliimas.

Hoolduskulud – Alumiiniumuksed on väga vastupidavad kulumisele, mistõttu ei nõua uste hooldamine erilist vaeva. Uksed on andoneeritud või värvitud tugeva pulbervärviga, mis ei kulu ning on vastupidav sademetele, UV-kiirgusele, seenkahjustustele ning korrosioonile.

Vastupidavus – Alumiinium on kerge materjal, mistõttu ei vaju ta aastatega kõveraks. Alumiiniumprofiil säilitab oma esialgse välimuse ja funktsionaalsed omadused pikkade aastate jooksul. Lisaks on võimalik alumiiniumuksed teha tulekindlana, mis pikendab uste eluiga ka tulekahju korral.

Elegantne välimus – Kvaliteetsed uksed on lisaväärtus hoone välimusele. Alumiinium on puhta ja stiilse välimusega, mis sobib kokku igas stiilis hoone fassaadiga.

Alumiiniumuksed on kindel ja turvaline valik. Alumiiniumprofiili mitmekülgsed omadused muudavad alumiiniumuksed pikaajaliseks investeeringuks, mille puhul on aastatepikkune vastupidavus garanteeritud.

 

Küsi personaalset pakkumist!

Helista +372 6599 261 |  Kirjuta fassaadid@malmerk.ee | Täida päringuvorm

Nimi *
E-mail *
Telefon
Sisu *
Korda turvakoodi *