Tel. +372 6599 210E-post: fassaadid@malmerk.ee

Alumiiniumuksed


Alumiinium on üks kvaliteetsemaid ja vastupidavamaid profiilimaterjale, mis pakub erinevate pinnatöötlusvariantidega huvitavaid võimalusi hoone projekteerimisel. Alumiiniumprofiilidest uste peamisteks kasutusaladeks on büroo- ja tootmishoonete läbikäigud, aga ka kortermajade ja eramute sissekäigud. 

Alumiiniumuste eelised:

Soojuspidavus – Alumiiniumprofiile on võimalik valmistada külmakatkestusega ja külmakatkestuseta. Külmakatkestusega alumiiniumuksed tagavad meie kliimasefektiivse soojuspidavuse.

Hoolduskulud – Alumiiniumuste hooldamine ei nõua erilist vaeva. Anodeering või pulbervärv tagavad vastupidavuse kulumisele, sademetele, UV-kiirgusele, seenkahjustustele ning korrosioonile.

Vastupidavus – Alumiinium on kerge materjal, mistõttu ei toimu ajas deformatsioone ja esialgne välimus ning funktsionaalsus säilivad pikki aastaid. Lisaks on võimalik alumiiniumuksed teha tulekindlana.

Elegantne välimus – Kvaliteetsed uksed on lisaväärtus hoone välimusele. Alumiinium on puhta ja stiilse välimusega, mis sobib kokku igas stiilis hoone fassaadiga.

Alumiiniumuksed on kindel ja turvaline valik- võimalik on lisada omadusi nagu tule-, sissemurdmis- ja kuulikindlus.

Alumiiniumprofiili mitmekülgsed omadused muudavad alumiiniumuksed pikaajaliseks investeeringuks, mille puhul on aastatepikkune vastupidavus garanteeritud.

 

Küsi personaalset pakkumist!

Helista +372 6599 210 |  Kirjuta fassaadid@malmerk.ee