Tel. +372 6599 240E-post: fassaadid@malmerk.ee

Alumiiniumaknad

HinnapäringAlumiiniumaknad on elegantse alumiiniumprofiiliga aknad, mida iseloomustab pikk eluiga ja suurepärane vastupidavus ilmastikutingimustele. Alumiiniumi kasutatakse tänu oma mitmekülgsetele omadustele ja esteetilisele välimusele nii era- kui ärihoonetel. Aknaid on võimalik toota väga erinevate omadustega - värvitud profiilid,  kitsad või laiad profiilid, erikujulised aknad. See jätab arhitektile võimaluse alumiiniumakende kasutamisel kujundada hoone välisilmet ja interjööri eksklusiivseks ja omanäoliseks.

Miks valida alumiiniumaknad?

Alumiinium on suurepäraste omadustega materjal, mis annab sellele alternatiivsete profiilimaterjalide ees mitmed eelised. Alumiinium on väga kerge metall. Alumiiniumprofiili konstruktsioon on vastupidav ning säilitab algse välimuse ja omadused aastate pikkuselt. Tegu on praktiliselt hooldusvaba materjaliga. Profiil kaetakse vastupidava pulbervärviga või anodeeritakse. Aknaraamid on vastupidavad sademetele, UV-kiirgusele, korrosioonile ja seenkahjustustele.  Alumiiniumprofiil on hästi soojustatud, mis tagab efektiivse kaitse soojuskao vastu hoides sellega elektriarved kontrolli all. Lisaks sellele on alumiinium suurima kulumiskindlusega võrreldes teiste profiilimaterjalidega. Seetõttu on alumiiniumaknaid lihtne hooldada ega nõua  liigset järelinvesteeringut.

Lisaks vastupidavusele on alumiiniumakendele võimalus lisada ka turvaomadusi: kaitse sissemurdmise vastu, tule- ja kuulikindlus. Selliselt on võimalik aknad muuta vastupidavaks ka kõige ekstreemsemates oludes!

Kõik alumiiniumaknad valmistame projekti alusel ehk puudub standardtootmine. Selliselt on võimalik tellida aknaid, mis sobivad just teie hoone eripäradega ning annab laia valiku lisafunktsionaalsuste valimisel.

 

Küsi personaalset pakkumist!

Helista +372 6599 261 |  Kirjuta fassaadid@malmerk.ee | Täida päringuvorm

Nimi *
E-mail *
Telefon
Sisu *
Korda turvakoodi *