Tel. +372 6599 210E-post: fassaadid@malmerk.ee

Alumiiniumaknad


Alumiiniumaknad on elegantse profiiliga aknad, mida iseloomustab pikk eluiga ja suurepärane vastupidavus ilmastikutingimustele. Alumiiniumit kasutatakse tänu mitmekülgsetele omadustele ja esteetilisele välimusele nii era- kui ärihoonete juures. Võimalused akende disaini osas on laialdased- suur värvivalik, erineva laiusega profiilid, erikujulised aknad. See jätab arhitektile võimaluse kasutades alumiiniumaknaid kujundada hoone välisilme ja interjöör eksklusiivseks ning omanäoliseks.

Miks valida alumiiniumaknad?

Alumiinium on suurepäraste omadustega materjal, millel on alternatiivsete materjalide ees mitmed eelised. Alumiinium on väga kerge metall, konstruktsioonina ajas vastupidav. Anodeering või pulbervärv tagavad vastupidavuse kulumisele, sademetele, UV-kiirgusele, seenkahjustustele ning korrosioonile. Tegu on praktiliselt hooldusvaba materjaliga, mis ei nõua järelinvesteeringuid.

Alumiiniumprofiilaknaid iseloomustab hea soojuspidavus- võimaldab elektriarved kontrolli alla saada. 

Lisaks on alumiiniumakendele võimalus lisada ka turvaomadusi nagu kaitse sissemurdmise vastu, tule- ja kuulikindlus. Selliselt on võimalik aknad muuta multifunktsionaalseks kõige ekstreemsemates oludes!

Aknad valmivad projekti alusel ehk puudub standardtootmine. See tähendab tooteid spetsiaalselt teie hoonele! 

 

Küsi personaalset pakkumist!

Helista +372 6599 210 |  Kirjuta fassaadid@malmerk.ee |